Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest Cz, 09 kwi 2020 13:36

Strefa czasowa: UTC + 2

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 05 paź 2004 13:49 
junior
junior

chciałabym nauczyć się grać, trochę już późno ale... :)
i nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać. Mieszkam w Krakowie, o ile wiem miasto to ilością klubów nie grzeszy (aż 1?). Myślałam o kupnie własnego stołu ale trudno byłoby sie dookoła niego przemieszczać jakbym wstawiła takie bydle do pokoju.
Nie ma ktoś fantazji i miejsca aby założyć kameralny klubik?
Prościej: jest ktoś zainteresowany zrzutką na stół ? :D
no i of kors Krakowie mieszka...

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 paź 2004 23:54 
junior
junior

hm, ja mieszkam w krakowie ale nawet nie mam pojecia ile taki stol moze kosztowac (zreszta na polskiego studenta w takich sprawach to raczej nie ma co liczyc :lol: ) malo tego - jeszcze nigdy nie gralem w snookera :wink: kusilo mnie kiedys pod hotelem forum, ale sie nie odwazylem, a potem klub zniknal :wink: Ale jak tylko zamkne sesje to sie wybiore na Smolki (piszac jeden klub masz na mysli wlasnie to miejsce? ) zastanawiam sie tylko ile czasu moze mi zajac rozegranie jednej partii? pare godzin? 8) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 paź 2004 11:53 
master
master

To powodzenia w zbieraniu ;) Nowy stół kosztuje zdaje się około 36 tys. złotych, choć używane to nawet podobno za jakieś 7 tysięcy złotych można dostać ;)
A rozegranie partii.. no jeśli będziesz grał z kimś kto już jakiś czas gra, to pewnie krócej :P Jedyne pytanie brzmi jak długo będziesz przy stole :P

Ostatnio edytowano Cz, 07 paź 2004 11:55 przez diantris, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 paź 2004 11:55 
challenger
challenger

Zawsze można samemu zrobić. Temat już był poruszany na forum :wink:

Tytuł: Re: Kraków
PostNapisane: Cz, 07 paź 2004 20:15 
junior
junior

ShAiAh napisał(a):
chciałabym nauczyć się grać, trochę już późno ale... :)
i nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać. Mieszkam w Krakowie, o ile wiem miasto to ilością klubów nie grzeszy (aż 1?). Myślałam o kupnie własnego stołu ale trudno byłoby sie dookoła niego przemieszczać jakbym wstawiła takie bydle do pokoju.
Nie ma ktoś fantazji i miejsca aby założyć kameralny klubik?
Prościej: jest ktoś zainteresowany zrzutką na stół ? :D
no i of kors Krakowie mieszka...

proponuję najpierw pochodzić do klubu i powbijać trochę. to chyba początkowo rozsądniejsze i tańsze mimo wszytko. zakup stołu to już spore koszta, utrzymanie też nie jest tanie, nie mówiąc o tym, że wymagałoby wynajmowania jakiegoś pomieszczenia.
nie masz ochoty zagrać na smolki?

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 paź 2004 21:29 
junior
junior

Pomysł kupna stołu to już poważna sprawa, ja nie mam takich ambicji, nawet po sprzedaniu samochodu nie wystarczyłoby mi na toto ;-), już nie mówię o potrzebnej ilości miejsca na tego kolosa. W klubie jeszcze nie byłam ale już niedługo, mam nadzieję, tam trafię :-)
Pozdrowienia

PostNapisane: Wt, 12 paź 2004 14:17 
junior
junior

ale najlepiej jednak zacząć na cudzym stole niż wydać 20 000 zeta co najmniej na coś co się jednak może nie spodobać, a jeśli chodzi oo Kraków to polecam zajrzenie na Smolki, ceny rozsądne, fajne stoły i ludzie od których można się grania pouczyć przy miłej atmosferze, co do długości pierwszej w życiu partii to moja jeśli się nie mylę trwała godzinę i 10 minut mniej więcej ;-) ale od czegoś trzeba zacząć

pozdr.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 12 paź 2004 14:34 
challenger
challenger

Lepiej najpierw potrenowac, godzina treningu da Ci wiecej niz kilka godzin grania.
Na Smolki jest bardzo fajnie. Przyjazna atmosfera, wlasciciel, albo ktos inny chetnie Ci wytlumaczy 'z czym to sie je' i w ogole.
Polecam ten klub

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 paź 2004 14:29 
pro
pro

Stoly nie sa az tak kosztowne, jest w polsce kilka dobrych firm produkujacych stoly snookerowe w granicach 15 000 zlotych i to naprawde bardzo dobre - uzywane kosztuja na pewno troche mniej.
Wiekszy problem jest ze znalezieniem miejsca na sto - te 12Ft potrzebuja nie tylko mnostwo miejsca na sam stol ale rowniez co najmnie po 2 metry wokolo stolu aby mozna bylo swobodnie pograc.
Inna znana rzecza jest rowniez fakt ze wiekszosc znanych mi graczy prawie nigdy nie gra na stolach ktore maja w domu - wola zawsze wybrac sie do klubu i tam pocwiczyc czy pograc ;).

Strefa czasowa: UTC + 2