Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest Cz, 09 kwi 2020 11:43

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 08 lut 2006 0:07 
pro
pro

no nam tez sie tak koncza:)
to ja juz nie mam pomysluna termin spotkania.... Moze nasze studentki powiedza kiedy im pasuje(jezeli znajda takowy czas wolny)
:arrow: lub moze jakis piatek np.17 luty...? to sa moje propozycje..Mi od srody pasuje zawsze z wylaczeniem ww. niedzieli....
anka_demon :arrow: pewnie, ze mozesz sie przylaczyc... 8)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 08 lut 2006 15:23 
junior
junior

Witam,

od kilku tygodni chodziło mi po głowie, by poprosić kogoś z Poznania o "wprowadzenie w świat snookera praktycznego" - czyli o 1-2 godziny przy stole ;-) Zaznaczam, że teorię, przepisy itd. znam dość dobrze - pamiętam jeszcze Terry'ego Griffits'a z Eurosportu - początek lat 90. :-)

W poola grywam dość regularnie, co nie znaczy, że dobrze. Przy stole snookerowym natomiast jak dotąd byłem tylko kibicem :-)

Dlatego więc bardzo chętnie - jeśli to nie problem - podłączyłbym się do tej "wycieczki" do Kinepolis. Nikogo wprawdzie nie znam, na Forum jestem głównie "czytaczem", ale jestem pewien, że jakoś się dogadamy :-)

Pozdrawiam

me

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 08 lut 2006 15:32 
pro
pro

Wszystko ladnie pieknie,tylko nich ktos sie wreszcie zdeklaruje, ze pasuje mu np. w piatek o 15(1. tydzien ferii)...to jest moja propozycja co do terminu.Jezeli ktos chce isc to prosilbym o napisanie potwierdzenia co do ww daty. Ewentualnie (gdy jednak masz juz inne plany) to napisz odpowiedni dla ciebie termin....W innym przypadku mozemy sie czasem niedogadac...
pzdr :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 08 lut 2006 21:06 
junior
junior

Ja się zgadzam na wszelkie temriny w czasie ferii oprócz sobót po południu 8)
Pozdro

O'Brien Fergal
Ken Doherty
Ebdon Peter
Ryan Day

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 08 lut 2006 23:32 
junior
junior

witam! więc zgłaszam gotowość: przyszły piątek godz 15 mi pasuje na dzień dzisiejszy ^^. również nikogo nie znam z forum, ale chyba sie nie pozabijamy wzajemnie z tego powodu ^^. jeśli coś mi nagle wypadnie to napiszę, tymczasem pozdr i czekam na dalsze potwierdzenia...tak sobie jeszcze pomyślałam...ożżż...chyba nie mam chwilowo kasy...ale może to się zdąży zmienić<oby>

pzdr

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 0:16 
pro
pro

To zamieszcze mala liste chetnych na piatek-godz. 15

anka_demon
victorec
cherry
piottras
Krzysztof z Poznania

Jesli ktos jeszcze bylby chetny(a serdecznie do tego namawiam) to prosze to potwierdzic :!:

PS moze "nasze" studentki jednak znajda jakis czas wolny na spotkanie?
rowniez licze na jakies info z Waszej strony...

Ostatnio edytowano Cz, 09 lut 2006 15:13 przez piottras, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 0:27 
Moderator
Moderator

Lokalizacja: 300km => Warszawa | 300km => Berlin | 300km => góry | 300km => morze
piottras napisał(a):
moze "nasze" studentki jednak znajda jakis czas wolny na spotkanie?

studentki.... ...hmmm 8)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 1:02 
pro
pro

Wampir1 napisał(a):
piottras napisał(a):
moze "nasze" studentki jednak znajda jakis czas wolny na spotkanie?

studentki.... ...hmmm 8)

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Karunę i siebie :)

NIE ZNAJDĄ. Zwłaszcza że obie musimy dojechać na to wywiejewo, co znajmuje mnie osobiście jakąś godzine przy sprzyjających wiatrach! A w sobotę i niedzielę jak komunikacja wygląda każdy wie. Tymczasem poświęcamy się nauce ;( POzdrowienia, na razie passujemy :(

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 1:08 
pro
pro

dobra..spoko moga byc i studenci....
A teraz:
Kinga napisał(a):
Zwłaszcza że obie musimy dojechać na to wywiejewo

tu nie zadne wywiejewo... co najwyzej stamtad to mona TU przyjechac :lol: :lol: :wink:
Komunikacja w weekend? my chyba juz jestesmy przy opcji piątkowej

:arrow: Wampir1--> przyjedz, przyjedz..mam nadzieje, ze bedzie Ci pasowac:) pogada sie o ..... o klubie.. itp 8)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 2:32 
challenger
challenger

Kinga napisał(a):
Pozwolę sobie odpowiedzieć za Karunę i siebie :)

NIE ZNAJDĄ. Zwłaszcza że obie musimy dojechać na to wywiejewo, co znajmuje mnie osobiście jakąś godzine przy sprzyjających wiatrach! A w sobotę i niedzielę jak komunikacja wygląda każdy wie. Tymczasem poświęcamy się nauce ;( POzdrowienia, na razie passujemy :(

nic dodać nic ując 8)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 13:54 
challenger
challenger

17-tego o 15.00? Póki co rezerwuję termin. Najwyżej trochę zamieszam mamie w planach, ale sądzę, że do piątkowego popołudnia zdąży je już zrealizować. (W końcu ile można siedzieć w archiwum państwowym?)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 20:39 
junior
junior

wywiejewo? godzina jazdy??? chciałabym tyle tam jechać ^^ pfff mi dojazd tam zajmie dużo dłuzej wiec nie narzekajcie ^^ ;d
pzdr

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 09 lut 2006 20:41 
challenger
challenger

Proszę Koleżeństwa, proszę z tego wątku nie robić czatu. Umówcie się, ale nie rozdymajcie wątku.

Pzdr,
Pavvel

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 10 lut 2006 21:25 
junior
junior

piottras napisał(a):
To zamieszcze mala liste chetnych na piatek-godz. 15

anka_demon
victorec
cherry
piottras
Krzysztof z Poznania

Jesli ktos jeszcze bylby chetny(a serdecznie do tego namawiam) to prosze to potwierdzic :!:

PS moze "nasze" studentki jednak znajda jakis czas wolny na spotkanie?
rowniez licze na jakies info z Waszej strony...

Piątek 15.00 to termin dobry, ale nie dla mnie - pracuję do 17.00 (Suchy Las), więc dotarłbym nie wcześniej niż na 18.30 :(

Może zatem załapię się na inny termin - weekend ? wieczór ?

Pozdrawiam

me

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 13 lut 2006 17:02 
master
master

Dobra. Dzisiaj rezerwuje stół. Rezerwuje na 3 godziny a nie [narazie] na pięć. Ja i piottras przyjdziemy na pewno. Każdy powinien mieć w portfelu 30 zł na wszelki wypadek. Jeżeli przyjdą tylko 3 osoby to obstaniemy przy 3 godzinach. Jeżeli więcej no to więcej. Zgłosiło się pięć więc myśle że o 20 zejdziemy ze stołu. +48605369529 - to mój numer, jeżeli nie wiecie to dowiecie sie ode mnie jak dokładnie dojechać do Kinepolis ale myśle że to każdy Wie :) jeżeli zdarzy Wam się wypadek losowy to piszcie :) Pozdrawiam.

PS. DO piątku o 15! :)

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 13 lut 2006 23:38 
junior
junior

witam. ja też będę w pt. jeśli coś się przydarzy niespodziewanego to dam znać. spotkamy się przed kinepolis? wiem gdzie jest kinepolis ale nie wiem gdzie wewnątrz jest stół ^^ :D pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 14 lut 2006 0:05 
pro
pro

niee spotykamy sie przy stole....:D tj. jak wejdziesz do kina to wchodzisz schodami za kioskie(po prawej stronie 9jeszcze za kasami)) na gore, ewentualnie wjezdzasz winda..idziesz juz w lewo i po prawej stronie jest POOL BILARD CLUB...napewno zobaczysz...

Mam nadzieje, ze zdaze wrocic,bo narazie to mnie nie ma na miejscu 8)
pzdr :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 16 lut 2006 21:13 
junior
junior

witam. dobra jakoś trafię do stołu ^^. mam nadzieję żę dojadę na 15 bo rano wyjeżdzam. jeśli nie to najwyżej zagracie w 4 albo dojadę poźniej. pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 17 lut 2006 23:08 
junior
junior

ufff zabijcie mnie alboco ale nie nie dałam rady tam dojechac, przed chwilką wróciłam do domu. przepraszam was, wiem ze sie zgłosiłam że przyjdę. mam nadzieję że jeszcze się spotkamy i ...pogramy :D w końcu ferie jeszcze trwają ^^ na pewno wiecie gdzie jest klub garden, może kiedyś się tam spotkamy?jest tam 1 stół do snooka, życzą sobie 22 zl/h.
albo w hadesie.
pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: So, 18 lut 2006 13:25 
pro
pro

zabijemy zabijemy....poza tym nie tylko ty nie dotarlas....
i nie bede ukrywal rozczarowania.Oczywiscie jestem otwarty na kolejne spotkania..czekam na wasze propozycje(jeszcze w ferie:D)

Tytuł:
PostNapisane: So, 18 lut 2006 13:36 
master
master

Ja moge anka jechać do Hadesa... tylko dokaldnie musisz mi powiedziec jak tam sie jedzie i czym, zaplanować wszystko, zarezerwować, pozdro.

PS. Zabijemy, zabijemy...

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: So, 18 lut 2006 14:34 
junior
junior

zmieniłam zdanie :wink: . zróbcie wyjątek i nie zabijajcie mnie- to byłby taki prezencik ^^ na urodzinki :oops: . jeszcze raz sorki. hymm nie wiem czy wiecie ale klub hades zmienił miejsce, teraz jest gdzieś na dąbrowskiego czy dzieśtam. ale jeśli chcecie się tam wybrać to mogę się dowiedzieć co i jak. a zdradzicie mi jak było w kinepolis? ile godzin graliście i kto był? jeszcze raz sorki pozdrawiam
ps przypominam że jeśli nie hades to jest jeszcze garden

pps znalazłam jakiś stary wątek gdzie podaliście swoje nr gygy- spisałam sobie wasze a oto moje-6584764, można się odzywać ^^

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 20 lut 2006 11:54 
challenger
challenger

Było prawie :? świetnie( tylko trochę frekwencja nawaliła :P). Byliśmy tylko we trzech: victorec, Piottras i ja. Czekaliśmy dwie godziny. Grając, oczaywiście. Jeśli chodzi o powtórkę z rozrywki, to niestety nie znajdę czasu. :oops:

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 21 lut 2006 22:44 
master
master

No to słucham :) Piątek mam wolny :) Sobote też :) Niedziela mi nie pasuje :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 21 lut 2006 23:01 
junior
junior

hymm mi pasuje piątek w południe, po południu,,,wieczór mam zajęty. sobota od biedy też ujdzie, ale wolałabym piątek. więc osobiście proponuję spotkanko w hadesie. jeśli będę wiedzieć kto się zgłasza na pt, to zarezerwuję stół. aaa zaproponowalam tez to mojej kumpeli, tak jak ja nigdy nie grała w snooka. zgodziła się więc na razie mamy chętnych: ja, moja qmpela, victorec. powiedzmy że czekam na zainteresowanych do czwartku, wtedy zadzwonię tam albo pojadę. pozdr

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2