Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest Cz, 05 gru 2019 16:19

Strefa czasowa: UTC + 2

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 15:51 
challenger
challenger

A dlaczego przy moim nazwisku napisane jest "nkl" skoro w rankingu jestem sklasyfikowana na rewelacyjnym 284 miejscu :P ?

Weronika N.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 17:00 
master
master

Monika napisał(a):
Morska napisał(a):
Czy w związku z tym że podjęto takie decyzje finansowe to ja moge odmówić wykupienia licencji zawodniczej - ja też mam kryzys!!!?? Bardzo proszę o odpowiedż na moje ostatnie pytanie.
Izo, Regulamin Mistrzostw Polski Kobiet jasno określa warunki uczestnictwa w turnieju.

Moniko, umiem czytać i jak zwykle wzrusza mnie Twój refleks w wyjaśnianiu wszelkich kwestii na tym Forum, ale tym razem miałam nadzieję że może do mojej wypowiedzi odniesie się ktoś z decydentów... :roll:
Oczywiście liczę sie z odpowiedzią której treśc będzie zawierać "nie podoba Ci się to nie graj, nas i tak to niewiele obchodzi..." , ale wolałabym usłyszeć to wprost, a nie odbierać zawoalowany przekaz sączący się z decyzji podejmowanych przez Zarząd.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 19:51 
Site Admin
Site Admin

Morska napisał(a):
Moniko, umiem czytać i jak zwykle wzrusza mnie Twój refleks w wyjaśnianiu wszelkich kwestii na tym Forum
Dziękuję. Chusteczkę? :wink:

Morska napisał(a):
Oczywiście liczę sie z odpowiedzią której treśc będzie zawierać "nie podoba Ci się to nie graj, nas i tak to niewiele obchodzi..." , ale wolałabym usłyszeć to wprost, a nie odbierać zawoalowany przekaz sączący się z decyzji podejmowanych przez Zarząd.
Czyli również przeze mnie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 20:21 
pro
pro

Po ostatniej wypowiedzi stwierdzam, że poziom tej dyskusji schodzi dość nisko. Miły komentarz ze strony "decydenta" z Zarządu :D

Monika jak już z taką dumą rozdajesz chusteczki to chętnie jedną wezmę :]

Pozdro
Tjw

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 20:30 
Site Admin
Site Admin

Tjw napisał(a):
Po ostatniej wypowiedzi stwierdzam, że poziom tej dyskusji schodzi dość nisko. Miły komentarz ze strony "decydenta" z Zarządu :D

Monika jak już z taką dumą rozdajesz chusteczki to chętnie jedną wezmę :]

Pozdro
Tjw
Nie zrozumiałeś Tomku. Iza się wzruszyła z mojego powodu. Wzruszeniom towarzyszy bardzo często zawilgotnienie oczu z powodu łez. Chusteczka była oferowana tylko i wyłącznie z tego powodu. Tylko i wyłącznie Izie.

I na tym zakończmy.

Pamiętasz, jak Ty byłeś "decydentem"? Pamiętasz swoje niektóre decyzje? I ich konsekwencje? Wiem, to niski poziom. Lecz sam się prosiłeś. Żegnam. Wspinam się na swój normalny poziom.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 20:37 
pro
pro

Nie były to moje osobiste decyzje tylko decyzje Zarządu, który w całości za to odpowiada ze mną włącznie. Czasem były to decyzje, z których sam nie byłem zadowolony ale wstrzymywałem się od niezbyt ładnych komentarzy w stronę forumowiczów a krytykę przyjmowałem z godnością, gdyż czasem nie było wyboru. Nie martw się. Zrozumiałem Twóją wypowiedź gdyż wiem do czego służy chusteczka a tego, że to byłe z troski o biedną Izę, która płaczę mi nie wmówisz.

Pozdro
Tomek

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 20:52 
Site Admin
Site Admin

Tjw napisał(a):
Nie były to moje osobiste decyzje tylko decyzje Zarządu, który w całości za to odpowiada ze mną włącznie.
Ciekawe, szczególnie gdy dotyczy to imprezy w Lublinie.
Tjw napisał(a):
Nie martw się. Zrozumiałem Twóją wypowiedź gdyż wiem do czego służy chusteczka a tego, że to byłe z troski o biedną Izę, która płaczę mi nie wmówisz.
Dalej nie rozumiesz i dalej dorabiasz nadinterpretację mojej wypowiedzi bez podtekstów. Gratuluję doświadczenia.
I ze swej strony kończę wątek poboczny.

Wracając do meritum. Z mojej dzisiejszej wieczornej rozmowy z "Sąsiadem" wynika, że liczba startujących pań ulegnie najprawdopodobniej zmniejszeniu. Czekamy więc do jutrzejszej odprawy w Klinice.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 mar 2009 22:18 
master
master

Monika napisał(a):
Morska napisał(a):
Moniko, umiem czytać i jak zwykle wzrusza mnie Twój refleks w wyjaśnianiu wszelkich kwestii na tym Forum
Dziękuję. Chusteczkę? :wink:

Morska napisał(a):
Czyli również przeze mnie.

No popatrz, Moniko, mojej uwadze umknął fakt Twojego awansu do grona decydentów. Czy w związku z tym mogę liczyć na Twoje wyjaśnienie dlaczego tak drastycznie okrojono pulę nagród, skoro nie ulegają zmianie roszczenia finasowe( a nawet wzrastają - chodzi mi o badania lekarskie ) dot wpisowego ? Za chusteczkę dziękuję - moje wzruszenie płynnie przeszlo w irytację.... :evil:

Moje rozmowy z zawodniczkami wskazują, że liczba uczestniczek utrzyma się na poziomie ośmiu, co zapewne zaskoczyło Zarząd - biorąc pod uwagę, że oddano nam do dyspozycji klub z dwoma stołami. Z takim podejściem nigdy pewnie nie dostaniemy szansy do rozgrywania grup best of 3. :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: So, 14 mar 2009 0:26 
pro
pro

Morska napisał(a):
Czy w związku z tym mogę liczyć na Twoje wyjaśnienie dlaczego tak drastycznie okrojono pulę nagród, skoro nie ulegają zmianie roszczenia finasowe( a nawet wzrastają - chodzi mi o badania lekarskie ) dot wpisowego ?
Może ja wyręczę Monikę... Pula nagród została okrojona ze względu na złą sytuację finansową Związku. Jak już wspomniałem podobny manewr został wykonany na OMP - procentowo nieco mniejszy, kwotowo dużo większy (w stosunku do zeszłorocznych OMP pula nagród zmniejszyła się o prawie 4000 PLN). Jasne, można mówić, że Mistrz Polski mimo wszystko zainkasował całkiem pokaźną sumkę (2500 PLN), pamiętajmy jednak, że tam z samego wpisowego uzbierało się (z eliminacjami) prawie 10.000, a zwycięzca w drodze do celu musiał pokonać kilku(nastu) równorzędnych przeciwników. A ile takich konkurentek stanie na drodze przyszłej Mistrzyni Polski? Nie chcę nikogo obrażać, zawodniczki oczywiście nie odpowiadają za brak rywalek (chociaż za swoją formę już bardziej ;) ), o zaniedbaniach w rozwoju kobiecego snookera mówi się już od dawna, zamierzam zresztą porozmawiać o tym z uczestniczkami MP w celu wypracowania rozsądnych propozycji działań.

Sprawa badań to próba wpisania funkcjonowania Związku w istniejące ramy prawne - akurat jest to kierunek, z obrania którego raczej należy się cieszyć. Należy jedynie mieć nadzieję, że podobnie będzie w innych obszarach.

A wracając do bolesnego tematu stanu związkowej kasy - pewien zarys obrazu pojawił się na zeszłorocznym, grudniowym Walnym. Pełniejszy powinien ukazać się na najbliższym, które wg uchwały poprzedniego odbędzie się już za miesiąc (18 kwietnia). Obrazy te niestety nie są różowe, zdecydowanie bardziej przypominają kolorem najwyżej punktowaną bilę. Kto wie, czy nie będzie konieczności rozgrywania turniejów czterogwiazdkowych bez nagród pieniężnych. Być może należało podjąć taką decyzję już w przypadku tegorocznych Mistrzostw... No ale to nie jest dyskusja na forum, wszystkich zainteresowanych zapraszam na Walne, szkoda, że jeszcze nie wiadomo, gdzie się odbędzie.

Ostatnio edytowano Śr, 25 mar 2009 13:41 przez 100per, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N, 15 mar 2009 14:38 
master
master

Go Morska!

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: N, 15 mar 2009 18:59 
pro
pro

Gratulacje dla zwyciężczyni.... :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 16 mar 2009 12:10 
master
master

victorec napisał(a):
Go Morska!

Dziękuję za doping Victorku i melduję że plan wykonałam ( chociaż tak prawdę mówiąc planu żadnego nie miałam i jeszcze w piątek nie byłam pewna czy mój udział ma sens )

Impreza bardzo udana. Klub uroczy i gościnny, stoły super! Niestety na imprezę mistrzowską (nawet jeśli tylko kobiecą) dwa stoły to za mało, także ustawienie rozpoczęcia bankietu na godzinę 18stą było założeniem tyleż optymistycznym co nierealnym. Myślę że zaskoczeniem dla Związku mógła być większa liczba zawodniczek niż rok wcześniej. Było nas osiem, a niewiele brakowało by zapisało się dziesięć ( wtedy organizator naprawde miał by problem z przeprowadzeniem imprezy :wink: ) Poziom sportowy zróżnicowany ( Hania - Isimbajewa damskiego snookera w naszym kraju :) ) ale zacięcie sportowe przy stole podobne.

Dla mnie objawieniem tej imprezy jest Ewa Pawińska, która mimo niesprzyjających warunków do gry w snookera w rodzinnym Białymstoku, świetnie prezentuje się przy stole i gra z nią to czysta przyjemnośc. Mam nadzieję że Ewa zostanie z nami. Zachwycona jestem także , że moja koleżanka Magda Ziemak po ok 9 latach przerwy w grze dała się tak łatwo namówić na udział i naprawdę o włos nie weszła do strefy medalowej. Podobało jej się i myślę że przy sprzyjających warunkach będzie grała.

Po rozmowach w kuluarach na temat pomysłów dot. przyszłości damskiego snookera w Polsce jestem optymistycznie nastawiona i czekam na konkrety :) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 17 mar 2009 21:11 
junior
junior

Witam wszystkich wielbicieli snookera.
Skoro zostałem ochrzczony nickiem "Ordynator" to zrobię wszystko aby nie było to gołosłowne.
Raz jeszcze dziękuję wszystkim zawodniczkom,
sędziom i wszystkim którzy uświetnili swoją obecnością
tą wielką uroczystość jakim były tegoroczne Mistrzostwa Polski Kobiet w Kawęczynku.

P.S. na stronie www.klinikasnookera.pl jest już pierwsza galeria zdjęć, następne wkrótce
zapraszamy

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 17 mar 2009 21:57 
junior
junior

Atmosfera na MPK była cudowna.... Jednak kobitki to zupełnie co innego niż faceci :wink: Nie było tego nadęcia i napięcia, kipiącej rywalizacji.... Za to było dużo śmiechu, pogaduszek, życzliwości. Wszyscy dopingowali wszystkich (a w zasadzie wszystkie ;)...... Strasznie relaksujący weekend- wszystkim polecam ;)) Całuski dla wszystkich Dziewczyn i czekam na damskie turnieje z niecierpliwością ;)

PS. Czekam też na wersję pisaną MPK-owych anegdot- to będzie hit roku..... Szczególnie proszę o historię walk i męczeństwa Ewci w Białymstoku i nową teorię nt. nieetycznych missów ;)))))

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 17 mar 2009 23:11 
challenger
challenger

Skoro Ordynator dał głos , to i ja tyż . Capo di tutti capo wraz z rodziną , przygotował wspaniałą imprezę , zarówno sportową jak i towarzyską . Gratulacje . Wspaniałą atmosferę stworzyły zawodniczki które brały udział w zawodach . Widać było , że gra w snookera sprawia Im przyjemność a nie jest mordęgą . Mam nadzieję , że w sezonie będzie więcej turniejów kobiecych w których będą się mogły spotykać i podnosić swoje umiejętności . Mam nadzieję , że do gier turniejowych dołączą następne panie . Zawody staną się jeszcze ciekawsze . Nie koniecznie muszą się odbywać w wielkich klubach a właśnie w tych małych , kameralnych , stwarzających bardzo miłą i ciepłą atmosferę. A tak na marginesie , dawno się ni zdarzyło żeby na turnieju były nagrody ufundowane nie tylko przez Zarząd , ale i przez sponsorów . Jeszcze raz gratulacje Rafał . I jeszcze tak na koniec , sędziowanie takiego turnieju to sama przyjemność . Przeczytałem właśnie posta Słonko i zgadzam się w całej rozciągłości i domyślam się , że temat nieetycznych chybień to moja prowokacja .

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 18 mar 2009 21:41 
Site Admin
Site Admin

W GALERII pojawiły się zdjęcia z Mistrzostw. Zapraszam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 mar 2009 2:34 
junior
junior

Zapraszam do kolejnej galerii na www.klinikasnookera.pl

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 25 mar 2009 19:12 
junior
junior

Witam
na stronie Kliniki Snookera jest do obejrzenia relacja z MPK w Kawęczynku w wykonaniu telewizji iTV Piaseczno (link zaraz pod galerią)
pozdrawiam wszystkie Mistrzynie i nietylko

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2