Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest So, 14 gru 2019 1:52

Strefa czasowa: UTC + 2

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 04 gru 2008 23:33 
Site Admin
Site Admin

Witam
Zapraszam do dyskusji.

Tytuł: REJS
PostNapisane: Pt, 05 gru 2008 18:55 
challenger
challenger

"Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy."

Tytuł: Re: REJS
PostNapisane: So, 06 gru 2008 0:36 
master
master

Break48 napisał(a):
"Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy."

Po zapoznaniu się ze składami drużyn na tegoroczne mistrzostwa:

1. Piotr Prezes Murat ponownie wykazał się zmysłem menadżerskim i zmontował dream team lubelski tym razem dosmaczony Kubą Sawickim :)
2.Krzysiek Wróbel nie chowa urazy do Jasona Wrighta za ostatnią turniejową porażkę - tak można wywnioskowac po składzie Sezam & Hot Shots 1 - Zielona Góra :wink:
3. Cieszy obecnośc Pawła Kocha w drużynie Fuga Mundi - Wrocław, a z bardzo dobrze spisującym się młodym Kamilem i doświadczonym Markiem tworzą ciekawą i dobrze prognozującą drużynę :)
4. Nowy skład Brejka - Kowalski, Zieliński, Górecki - wygląda że chcą powalczyc o prymat.
5. Nieobecnośc Mistrzunia Jewtunia... :shock:
6 Jedno jest pewne - Akademiccy Smakosze będą się świetnie bawic, skład ku temu ponownie optymalny! :lol:
7. Ciekawam drużyny białostockiej z białogłową w składzie- trzymam kciuki! :P
8. Pozdrawiam drużynę poznańską z kolegą Victorkiem - niestety i tym razem nie będzie dane nam się poznac :cry:

To moje bardzo osobiste dywagacje - Howgh! Żałuję bardzo ze mnie tam nie będzie, ale pokonała mnie proza życia :cry:

Tytuł:
PostNapisane: N, 07 gru 2008 0:44 
pro
pro

Ad 8 Senkiu, jedziemy po złoto :)

Tytuł:
PostNapisane: N, 07 gru 2008 14:33 
master
master

Ad8: ja jestem wciąż zły, że koleżanki nie poznam, ale w następnym sezonie już na pewno :)
Ad Sweet, częściowo Ad5: Zapomniałeś jewty wpisać do naszej drużyny! Oczywiście, że jedziemy po złoto :)

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: N, 07 gru 2008 17:58 
pro
pro

Chciałem, ale nie mogłem się dodzwonić, no i Siudziński chciał jechać... :P

Tytuł:
PostNapisane: So, 13 gru 2008 1:14 
master
master

ready, steady, go! Bawcie się dobrze! Najlepsza snookerowa impra roku startuje!

Zapraszam w imieniu Smokofilmydanka do galerii na stronie Akademii, zdjęcia z Kalisza jeszcze ciepłe :lol:

http://www.akademiasnookera.pl/galeria/main.php

Białe pantofle Jaśka - bezcenne! :lol:

PostNapisane: Pn, 15 gru 2008 2:10 
junior
junior

Po pierwsze uważam ,że w DMP powinny startować drużyny ,a skład drużyny powinien się identyfikować z klubem lub miastem . Nie umniejszam zwycięstwa Sezam Hots & Shots Zielona Góra ,ale skład tej drużyny gdzie jeden zawodnik jest z Zielonej Góry, drugi z Wrocławia ,a trzeci z Krakowa trudno powiązać z Klubem i jeszcze trudniej z miastem - co w moim odczuciu wypacza ideę DMP.
Poza tym należałoby ograniczyć strefę zmian w ten sposób , że należy bezwzględnie dokonać zmiany po uzyskaniu w strefie pięciu punktów przed przekroczeniem strefy zmian. Można też wprowadzić zapis ,że zawodnik wchodzący do gry w której maksymalnie przekroczono strefę zmiany musi zdobyć conajmniej tyle punktów ile wynosi dolna granica strefy zmiany w pierwszej rundzie .Taki zapis da szansę gry wszystkim zawodnikom w drużynie ,a nie tylko dwóm z trzech wchodzących w skład drużyny. W zakończonych dopiero co DMP było wystarczająco dużo takich sytuacji gdzie dwóch zawodników robiło wynik czasami z konieczności dopuszczając do gry trzeciego tylko po to aby uniknąć faulu za grę poza kolejnością i po to aby ten trzeci wypełnił lukę między uzyskanym wynikiem ,a ilością punktów w dolnej strefie zmiany. Zdarzył się taki przypadek ,że w całym meczu temu trzeciemu pozostało do zdobycia aż 12 punków po czym po ich zdobyciu został zmieniony.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2