Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest N, 25 sie 2019 18:00

Strefa czasowa: UTC + 2

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 11:54 
master
master

Tomm napisał(a):
A zwrócił ktoś uwage na statystyki po meczu Piotrka ? Miał lepsze odstawne i long poty niz Ding :)
Piotrek po prostu grał swoje, najmniej ze wszystkich "przestraszył" sie kamer i całej tej otoczki i dobrze a Ding ma za dużego farta :)

Podobno "szczęscie sprzyja lepszym" :wink: Na wygraniu pojedynku z Dingiem nie było żadnych szans, ale wygranie frejma było w zasięgu ręki .

W porównaniu z Jewtą Prezesa statystyki wyglądały imponująco :D :D

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 12:08 
master
master

No i nie wypada dodać, że chyba maksymalny brejk polskich zawodników to 26 Murata ... nie pamiętam, czy ktoś wbił coś więcej ;) Jeśli tak, to mnie poprawcie

Steve Davis - Legenda snookera i mistrz defensywy :))) Paul Hunter [*]

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 12:32 
master
master

http://sport.wp.pl/wid,10504533,kat,69276,title,WSS-Polska-przegrala-016,wiadomosc.html

Widać, że WP est jednym ze sponsorów :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 13:20 
master
master

bosik napisał(a):

Taaa, i przekonaj tu teraz laika że Mistrz Polski potrafi grac w snookera... :(

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 15:36 
pro
pro

taaa przekonaj teraz nie-laika ze Mistrz Polski potrafi grać w snookera :)

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 19:27 
pro
pro

Może ktoś podać wyniki półfinałów? I ewentualnie: lepszy z ilu frejmów w półfinałach i finale?

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 19:44 
master
master

Ding - Davis 5:1,
Selby - Doherty 3:5,

Grano lepszy z 9. Finał grany jest chyba do 6 wygranych.

P.S. Proponuję przestawić forumowy zegarek ;P

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 paź 2008 22:26 
challenger
challenger

Nie będę naszych zawodników oceniał bo juz to dokonanało sie samo , zadam pare pytań do lepiej zorientowanych w temacie.
- kto tak paradnie ubrał sedziny w tych meczach? w kamizelkACH i czarnych rekawiczkach- czyzby to pilot nowej snookerowej mody?
- czy ktos widział kogos innego z sedziów przy stole? - czy w takim turnieju niejako "polskim" nie powinien sedziowac choc jeden mecz polski sedzia?
- może ja nie widziałem wszystkich meczów?
- czy ten turniej to była jakas totalna amatorszczyzna i pospolite ruszenie ze Jewta "musiał" przez 20 godzin na dobe nosic i ustawiac krzesełka w sali expo? czy nie powinien sie raczej zając przygotowaniem do swojego skądinad tak waznego dla polskiego snookera wystepu?

P.s. ciezko było cos na widowni zobaczyc ale widziałem Balbinke i pozdrawiam :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 8:26 
master
master

PapaSmerf napisał(a):
- kto tak paradnie ubrał sedziny w tych meczach? w kamizelkACH i czarnych rekawiczkach- czyzby to pilot nowej snookerowej mody?
- czy ktos widział kogos innego z sedziów przy stole? - czy w takim turnieju niejako "polskim" nie powinien sedziowac choc jeden mecz polski sedzia?
- może ja nie widziałem wszystkich meczów?
- czy ten turniej to była jakas totalna amatorszczyzna i pospolite ruszenie ze Jewta "musiał" przez 20 godzin na dobe nosic i ustawiac krzesełka w sali expo? czy nie powinien sie raczej zając przygotowaniem do swojego skądinad tak waznego dla polskiego snookera wystepu?

Myślę że w tym temacie najlepiej jest zorientowany współorganizator Jewta (może łączenie funkcji organizatora i zawodnika to jednak za dużo, skoro kondycji nie starcza?)

Stroje sędzin też nie przypadły mi do gustu, zwłaszcza gdy pochylały się nad stołem - mogłyby byc dłyższe kamizelki :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 10:18 
pro
pro

PapaSmerf napisał(a):

Dzięki Papo! :lol: Też pozdrawiam!

Nasze dziewczyny sędziowały mecze "nadprogramowe" ale nie były one niestety pokazywane w TV (a wielka szkoda, bo były absolutnie fantastyczne!!!!!). Marta Marciniak sędziowała mecz par Steve Davis i Kacper Filipiak oraz John Higgins i Mateusz Baranowski, natomiast Marzenka Łagowska mecz Johna Higginsa ze zwycięzcą loterii. Wielkie brawa dla dziewczyn!!!

Panie sędziny w tych kamizelkach sędziują od początku WSS. Podobno dlatego (powiedział to chyba Pat Mooney - ale nie dam głowy...), żeby snooker był "bardziej sexy"... :lol: Czy cel został osiągnięty...? :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 10:20 
pro
pro

Przemek Kruk kiedyś na antenie wyjaśniał konwencję turniejów WSS. Takie były założenia - sędziują panie nieco luźniej ubrane niż zwykle przy stole ;) I cały cykl Patricia i Michaela.

Przy okazji chciałbym zaznaczyć, że społeczeństwo się bogaci :twisted: W zeszłym roku na WST nie widziałem tylu aparatów. Niestety nie wszyscy przeczytali do nich instrukcje obsługi, jeszcze inni najwyraźniej nie umyli uszu - były spore problemy z wyłączeniem np. światełek wspomagania autofocusa oraz strzelaniem migawkami podczas zagrania, pomimo wielokrotnego przypominania przez Sebastiana (który faktycznie był świetny :) ) zasad robienia zdjęć. Może gdyby publika go słuchała, a nie non stop się kręciła... Ja rozumiem, że krzesła były niewygodne, ale przerwa na ustawienie bil nie służy do wyłażenia na papierosa i później zajmowania miejsca przez 10 minut od rozpoczęcia frejma. Zachowanie publiczności pod tym względem było znacznie gorsze niż na WST, no i jeszcze brawa niemal po każdym, nawet banalnym zagraniu...

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 13:14 
junior
junior

Cytuj:
Niestety nie wszyscy przeczytali do nich instrukcje obsługi, jeszcze inni najwyraźniej nie umyli uszu - były spore problemy z wyłączeniem np. światełek wspomagania autofocusa oraz strzelaniem migawkami podczas zagrania, pomimo wielokrotnego przypominania przez Sebastiana (który faktycznie był świetny :) ) zasad robienia zdjęć. Może gdyby publika go słuchała, a nie non stop się kręciła... Ja rozumiem, że krzesła były niewygodne, ale przerwa na ustawienie bil nie służy do wyłażenia na papierosa i później zajmowania miejsca przez 10 minut od rozpoczęcia frejma. Zachowanie publiczności pod tym względem było znacznie gorsze niż na WST, no i jeszcze brawa niemal po każdym, nawet banalnym zagraniu...

Niestety zgadzam się z Danim - publiczność sie nie popisała. Aparaty, strzelające migawki, stukające obcasy i nieprzemyślane brawa - trudno było oglądać snookera w takich warunkach.

Mimo wszystko, ja czekam na kolejne takie imprezy!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 13:25 
challenger
challenger

balbinka napisał(a):
PapaSmerf napisał(a):

Dzięki Papo! :lol: Też pozdrawiam!

Nasze dziewczyny sędziowały mecze "nadprogramowe" ale nie były one niestety pokazywane w TV (a wielka szkoda, bo były absolutnie fantastyczne!!!!!). Marta Marciniak sędziowała mecz par Steve Davis i Kacper Filipiak oraz John Higgins i Mateusz Baranowski, natomiast Marzenka Łagowska mecz Johna Higginsa ze zwycięzcą loterii. Wielkie brawa dla dziewczyn!!!

Panie sędziny w tych kamizelkach sędziują od początku WSS. Podobno dlatego (powiedział to chyba Pat Mooney - ale nie dam głowy...), żeby snooker był "bardziej sexy"... :lol: Czy cel został osiągnięty...? :wink: :lol:

hehe:) Stroje mi trochę przeszkadzały, bo nie jest moim celem widzieć muskulaturę pani Tabb. Całe szczęście, że sędziujące kobiety są dość szczupłe-niewątpliwie było im widać trochę brzuszków i pleców :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 15:21 
pro
pro

Czy ktoś nagrywał może przypadkiem mecz deblowy z udziałem naszych młodych zawodników? Cena nie gra roli :lol:

Ding jest taaaaki słodki jak się uśmiecha :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 16:12 
master
master

snickers89 napisał(a):

to on się uśmiecha? :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 16:21 
pro
pro

snickers89 napisał(a):
Czy ktoś nagrywał może przypadkiem mecz deblowy z udziałem naszych młodych zawodników? Cena nie gra roli :lol:

Wydaje mi się, że mama jednego z juniorów nagrywała.

Theo - Ding NAPRAWDĘ potrafi się uśmiechnąć :lol: I powinien robić to znacznie częściej, bo faktycznie jest słodki :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 16:53 
pro
pro

balbinka napisał(a):
snickers89 napisał(a):

Wydaje mi się, że mama jednego z juniorów nagrywała.

jestem przekonany, że jeśli ktoś nagrywał mecz juniorów, to była to mama Mateusza Baranowskiego :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 16:56 
pro
pro

a no tak! zamieszanie z przedłużką! mama Pimpka faktycznie trzymała kamerę :)

co do strojów Misi i Trish, to podobały mi się ich "obroże" :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 paź 2008 17:37 
master
master

Ja bym chciał zobaczyć ten mecz :) Czy można by się było skontaktować jakoś z panią mamą Pimpka i poprosić, żeby zostało wgrane na youtube albo inny serwis? :) Ktoś ma jakiś pomysł?:)

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 28 paź 2008 16:52 
pro
pro

No to ja coś napiszę - jako kibic(ka) namiętny, choć to nie oznacza znawcy profesjonalnego. Ot komentarz widza:

1. Mecz juniorów - zmieniłabym sposób gry. Pary mieszane mi pasują, ale powinni grać na zmianę - np Junior czerwoną a Mistrz kolor, potem znów Junior i itd aż do odstawnej czy faulu. I zmiana pary. Trochę jak w deblu poola (o ile czegoś nie pokręciłam). Nie sądzę, by za bardzo przedłużyło to mecz, a byłoby ciekawiej - juniorzy mogliby się bardziej wykazać.
2. Mecz Zwycięzcy Loterii (ZL) - też powinni grać na zmianę, ale Mistrz gra tylko czerwoną i kolor, a ZL póki nie skusi (jeśli NIE grywa w snookera czy bilard), lub też jak Mistrz (jeśli liznął ciut techniki). Znowu - byłoby ciekawiej. A i Marzenka mogłaby się pełniej zaprezentować :)
3. Kręcenie się po sali - nie byłoby tego lub byłoby znacznie mniej dokuczliwe, gdyby panowie przy drzwiach nie wpuszczali ludzi po rozpoczęciu frejma. Jak w kinie - jest przerwa, jest KittyKat .. Tylko raz widziałam pana w akcji, jak złapał kogoś za rękaw i zatrzymał na czas zagrania Doherty'ego. Z tamtej strony łazęgostwo było ograniczone.
4. Jeśli zaś chodzi o nadmiar braw - nie każdy się zna. Dla mnie każda bila była cudem, każdy wysiłek zawodnika był godzien nagrody. Nawet ten, gdy ładne wyjście ze snookera (BRAWO!!) kończyło się brakiem kontynuacji (EEHH..) lub wystawieniem bili przeciwnikowi (UUUU!!) - skasować wyklepanych braw się nie da .. Jeśli komuś oczom przeszkadzają uszy to polecam do kupienia w aptece zatyczki do uszu :) Święty spokój gwarantowany :) Dla mnie kompletna cisza po zagraniu jest jakoś taka .. niegrzeczna .. Ale cóż - ja się nie znam ..
5. Stroje pań (z tego co do mnie dotarło znajomymi kanałami) zostały specjalnie zaprojektowane, jak i cała kolorystyka i wzornictwo WSS przez jednego odpowiedzialnego pana.
6. Panowie grali jak grali. Jewta po kilku absorbujących dniach i zapewne zarwanych nocach, tych wszystkich krzesełkach i w ogóle organizacji nie miał szans na skupienie i na porządną grę. Rufik tuż przed turniejem zmienił tip i to było słychać. Henio ładnie się odcinał przeciwnikowi i zabrakło ciut ciut .. niestety .. No i Prezes ze swoją siłą spokoju. Ale ogólnie poziom był niższy, niż rok temu. Niestety .. :(

Można jeszcze długo wytykać, poprawiać, komentować itp. Uczymy się - następny turniej powinien być lepszy. Ale ja go już z trybun oglądać nie będę. Oczywiście o ile będzie transmisja. Krzesełka mordercy, dojazd koszmarek, ceny z sufitu. Żeby RedBull czyli podpora opadających powiek był DWUKROTNIE droższy niż w sklepie?!:O Żeby opłata za parking przekraczała cenę biletu?!:O No dobrze - tu trochę przesadziłam. Ale najgorsze było to, że w tym roku nie było gadających pudełek. Oglądać snookera BEZ komentarza Przemka czy Rafała to .. no KOSZMAR po prostu!! :(
A Sebastian naprawdę był świetny :) Co docenił ktoś z kibiców prosząc go po półfinałach o .. autograf :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 31 paź 2008 0:38 
pro
pro

Galeria z meczów pokazowych WSS 2008. Niedługo kolejne galerie.

Tytuł:
PostNapisane: N, 02 lis 2008 10:55 
pro
pro

Wrzuciłem kilka fragmentów :) :

Prezentacja debla z juniorami i kilka pierwszych zagrań:
http://pl.youtube.com/watch?v=P6l9QEkeDJs

Ciekawsze fragmenty, które udało mi się wychwycić:
http://pl.youtube.com/watch?v=YY7YrHJAKUw

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 06 lis 2008 23:39 
pro
pro

Galeria sobotnia, czyli mecze naszych zawodników i gwiazd

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 11 lis 2008 1:47 
master
master

Zapraszam do lektury gazety w całości poświęconej World Series of Snooker w Warszawie :)

GAZETA NR 24 - WSS

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 14 lis 2008 18:02 
pro
pro

Dwie ostatnie galerie z WSS: Galeria z niedzieli oraz Znajdź siebie, czyli kibice na WSS (duże zdjęcia - 2000x1300)

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2